8 vietų mikroautobusų nuoma

Nedidelei žmonių kompanijai keliauti pramoginiais ar darbo tikslais puikiai tinka 8 vietų keleivinis mikroautobusas. Mikroautobusai nuomojami be vairuotojo ir yra aprūpinti visa būtina ir papildoma įranga komfortiškai ir nevarginančiai kelionei. Mikroautobusu galima vykti į užsienį ar keliauti šalies viduje. Galite nuomoti parai ar ilgesniam laikui, pagal susitarimą. Mikroautobusui vairuoti pakanka B kategorijos vairuotojo pažymėjimo. Reikalaujame, kad vairuotojas turėtų 5 metų vairavimo stažą. Mikroautobuse patogiai gali keliauti 8 keleiviai ir didelis kiekis bagažo. Jei manote, kad turimas daiktų kiekis gali netilpti į salono skyrių, papildomai galime suteikti stogo bagažinę.

Kelionė suplanuota, keleiviai pasiruošę, tikslas aiškus, bet negalite pasirinkti, kokiu būdu keliauti? Iš naujo atraskite kelionės mikroautobusu privalumus. Tolimo kelio įveikimas drauge su bendraminčiais turi savo žavesio. Gali būti, kad keliavimo procesas paliks ne ką mažesnius įspūdžius, nei pasiektas kelionės tikslas. Mikroautobusų nuoma patraukli tuo, kad Jūs gaunate pilnai parengtą kelionei automobilį. Nereikia rūpintis alyvos keitimu, techniniu mikroautobuso paruošimu, kelionės draudimu. Viskas paruošta, belieka sėsti už vairo, pasikviesti bendrakeleivius, pasiimti kelionei būtinus daiktus ir pradėti. Transporto priemonė neįpareigoja prisitaikyti prie grafiko ar tikslaus maršruto. Kelionės eigą galite keisti spontaniškai ir užtrukti tiek, kiek norisi. Kelionės planai negali būti sugadinti dėl atšaukto skrydžio ar nepalankaus tvarkaraščio. Vairas Jūsų rankose!

Mikroautobusuose rasite visą modernioms transporto priemonėms būdingą funkcionalumą ir saugos sistemas. Papildomai sumontuota autonominio šildymo sistema „Webasto“ pravers šaltuoju metų laiku. Techninę mikroautobusų priežiūrą atliekame patys, todėl turime visą remonto ir aptarnavimų istoriją ir galime remontuoti automobilio sistemas dar prieš joms sugendant. Sklandžioms kelionėms užtikrinti ir bet kokioms problemoms kelyje spręsti, galioja techninės pagalbos paslaugos Lietuvoje ir Europoje. Ne paslaptis, kad net geriausiems vairuotojams gali nutikti nelaimingi atsitikimai dėl įvairių priežasčių, o padarinius padeda spręsti specialiosios tarnybos. Prireikus, automobilis bus suremontuotas arba transportuotas, bei pasirūpinama visais keleiviais.

Kokie 8 vietų mikroautobusų išskirtinumai?

Renkatės mikroautobusą ir nežinote, kuo išskirtiniai mūsų nuomojami mikroautobusai? Visi 8 vietų mikroautobusai turi funkcionuojančio oro kondicionavimo sistemą. Šiais laikais būtų sunku įsivaizduoti komfortišką kelionę be šio privalumo. Kaip jau minėta anksčiau, šaltuoju metų laiku itin praverčia autonominio šildymo sistema, kurią galima aktyvuoti prieš kelionę ir sėsti jau į šiltą automobilio saloną arba sušilti tuomet, kai mikroautobuso variklis yra išjungtas.

Mikroautobusai komplektuojami su pakankamai galingu, bet ekonomišku 2 litrų darbinio tūrio turbodyzeliniu varikliu. Galima teigti, kad šis variklis yra tobulas derinys tarp galios ir degalų ekonomijos. Neturėsite problemų dėl automobilio dinamikos net greitkeliuose, o degalų sąnaudos yra lyg ekonomines klasės hečbeko. Sutaupyti degalai taip pat prisideda, kad keliauti būtų pigiau.

Kiek kainuoja mikroautobuso nuoma?

Kaina yra svarbus faktorius, renkantis bet kokią prekę ar paslaugą. Trumpalaikė mikroautobuso nuoma galima nuo 50 eurų už parą, o ilgesniam laikotarpiui, paros kaina mažesnė. Galėdami pasiūlyti Kasko draudimą, užstato nuomai nereikalaujame.

Mikroautobusą išsinuomoti galima Panevėžyje ir Utenoje. Automobilyje iškart rasite pilną baką degalų, todėl tikimės, jog tokį pat kiekį degalų rasime po nuomos laikotarpio, jei nebuvo sutarta kitaip. Nuomojantis 16 dienų laikotarpiui ar ilgiau, vienos paros kaina viso labo 30 eurų. Ilgesniam laikotarpiui nuomos kaina gali būti koreguojama individualiai. Pasidalinkite savo kelionės planais ir mes pasistengsime suteikti technines galimybes jiems išpildyti. Kelionėje ir jos planavime reikalingi patikimi partneriai, džiaugiamės, galėdami tokiais būti.