Home » Įvorių restauravimas, keitimas

Įvorių restauravimas, keitimas

Įvorių restauravimas ir keitimas

Guminių įvorių restauravimas ir keitimas – tai dar viena „Šasi“ serviso meistrų atliekama paslauga Panevėžyje bei Utenoje. Preliminari įvorių restauravimo kaina yra 10-30 Eur, o keitimo naujomis – 10-55 Eur.

Guminės įvorės arba vadinami sailenblokai, yra naudojami atskirų važiuoklės komponentų sujungimo vietose. Dėl guminės įvorės konstrukcijos ir gumos savybių, toks jungimo būdas išlaiko detales standžiai sujungtas, bet neperduoda vibracijų, nežymių judesių. Šis komponentas, automobilio važiavimo metu, padeda išlaikyti kėbulą pastovioje pozicijoje ir neperduoti smulkių svyravimų. Kuo daugiau kelio nelygumų ir sudėtingų ruožų automobilis įveikia, tuo didesnė apkrova tenka visai važiuoklei ir guminėms įvorėms. Laikui bėgant, guminė įvorė susidėvi ir gali plyšti. Tuomet sujungimas praranda standumą, gali jaustis netolygus vairavimas ir pablogėti automobilio valdomumas bei atsirasti pašalinių garsų.

Guminės įvorės gali būti presuojamos į svirčių ar kitų detalių korpusą ar kitas ertmes. Guminės stabilizatoriaus ir kitos įvorės gali būti užspaudžiamos apkabos pagalba, jų keitimas yra kur kas paprastesnis. Ilgainiui, sutrūkusi ir nepakeista guminė įvorė, sukelia didėjančius garsus, smūgiavimą stabdant ar įsibėgėjant ir kitus simptomus, gali kritiškai pablogėti automobilio valdymas ir kilti pavojus saugiam eismui.

ŠASI

SAUGUMAS

KOMFORTAS

GEDIMŲ PATIKRA

KOKYBĖ

Kiek trunka įvorių restauravimas, keitimas?

Įvorių restauravimas ir keitimas gali būti atliekami iš karto, vieno vizito metu. Visų pirma, išmontuojamas senas sailenblokas ir tvirtinimo detalės. Tuomet, pagal jo formą ir sandarą, pritaikomos medžiagos, iš kurių atkuriami sailenbloko komponentai. Metalo ir gumos apdirbimo būdu gaminami trūkstami elementai ir atkuriamas įvorės veiksmingumas. Tuomet atskiri komponentai, jei reikia, yra supresuojami į vieną įvorę su tvirtinimo detalėmis ir korpusu.

Naujos ar restauruotos įvorės montavimas į automobilį nesiskiria. Išvaloma ir sutepama konstrukcinė įvorės vieta, tuomet įvorė, priklausomai nuo jos tipo, yra priveržiama arba įpresuojama ar kitaip įmontuojama. Patikrinami ir kiti komponentai, kurie galėjo nukentėti dėl įvorės disfunkcijos ir, jei daugiau defektų nėra randama, visi komponentai yra grąžinami į buvusias vietas.

Remonto kaina ir atlikimo laikas dažniausiai yra svarbiausi kriterijai, pagal kuriuos klientai renkasi, kur atlikti remonto darbus. Jei remontui tinka Panevėžys ar Utena, maloniai kviečiame remonto darbus atlikti „Šasi“ automobilių dirbtuvėse, kur ne tik atliksime nuodugnią važiuoklės patikrą, bet prireikus, pakeisime ar restauruosime įvores ir kitus važiuoklės komponentus. Kiekvienas remonto atvejis yra individualus ir tikslų darbų laiką galime pranešti tik po apžiūros, bet užtikriname, kad tai yra standartinis važiuoklės remontas, o su specialiais įrankiais ir kita įranga, patyrę specialistai darbus atlieka kaip galima greitai.

Kaip išsirinkti meistrą?

Jei nežinote, kam geriausia patikėti savo automobilio važiuoklės taisymą, pagalvokite, kas galėtų geriausiai ir su mažiausiomis pastangomis atlikti šį darbą. Automobilių remonto dirbtuvėse „Šasi“ kasdien atliekame įvorių restauravimo ir keitimo darbus ir kitą važiuoklės remontą, todėl profesionaliai diagnozuosime ir pašalinsime gedimus. Taupydami laiką, turėdami visą reikiamą techniką ir patys restauruodami važiuoklės komponentus, galime pasiūlyti kokybiškas paslaugas pigiau.

Scroll to Top