Home » Pneumatinės pakabos remontas

Pneumatinės pakabos remontas

Pneumatinės pakabos remontas

Pneumatinės pakabos dėka yra reguliuojamas automobilio aukštis kelio atžvilgiu. Autoservisuose Utenoje ir Panevėžyje teikiame lengvųjų automobilių orinės, pneumatinės pakabos diagnostikos, patikros bei remonto darbus.

Pneumatines pakabos remontas. Airmatic sistemos remontas. Pneumatinių pagalviu keitimas, remontas ir restauravimas. Suspausto oro kompresorių remontas ir keitimas. Prekyba pneumatinėmis pagalvėmis.

Kodėl verta pneumatinės pakabos darbus patikėti mums?

Pneumatinės pakabos remontas reikalauja visiškai kitų gebėjimų, nei tradicinės važiuoklės. Šios paslaugos teikiamos tik išskirtiniuose servisuose, o darbus atlieka su pneumatine važiuokle, jos komponentais ir veikimo principu susipažinę specialistai. Geri specialistai geba tiksliai nustatyti gedimo priežastį. Turbūt žinote situaciją, kuomet meistras įtaria vieną ar kitą gedimą, todėl iš eilės keičia visus galėjusius sugesti komponentus, kol pagaliau randa tą, kurį ir reikėjo pakeisti. Pneumatinės važiuoklės komponentai gali kainuoti tikrai daug, todėl profesionaliau ir pigiau yra tiksliai nustatyti gedimo priežastį ir visas pastangas nukreipti jo pašalinimui. Būtent taip dirba „Šasi“ specialistai.

Esame susipažinę su skirtingų gamintojų pneumatinės pakabos veikimo principais, žinome silpnąsias vietas ir galime įtarti dažniausius gedimus. Prieš ir po remonto būtinai patikriname ir kitų važiuoklės komponentų stovį, todėl galite būti užtikrinti, kad po remonto darbų, automobilis tarnaus užtikrintai.

Pneumatinė pakaba reikalauja reguliaraus patikrinimo ir aptarnavimo. Net ir sklandžiai veikiančią sistemą pravartu periodiškai pristatyti į remonto dirbtuves. Pneumatinėje sistemoje naudojami filtrai reikalauja keitimo, o apžiūros metu galima iš anksto numatyti defektus ir užbėgti jiems už akių. Reguliarios priežiūros kaina visuomet yra mažesnė, nei didelės apimties netikėto remonto. Aptarnavimą atlikti ir Jūsų automobilio pneumatinės važiuoklės stovį nustatyti galime „Šasi“ automobilių remonto dirbtuvėse Panevėžyje ir Utenoje. Pneumatinė sistema suteikia daug komforto važiavimo metu. Neleiskite, kad ta pati sistema sukeltu diskomfortą dėl gedimo.

ŠASI

SAUGUMAS

KOMFORTAS

GEDIMŲ PATIKRA

KOKYBĖ

Scroll to Top