Home » Remonto dirbtuvės

Remonto dirbtuvės

Orientacinės važiuoklės remonto darbų kainos

Darbas Kaina ( nuo – iki )
Važiuoklės diagnostika 15-25 Eur
Šarnyrų ir traukių restauravimas 15-60 Eur
Svirties šarnyro restauravimas 15-70 Eur
Sunkvežimių traukių, reaktyvinių traukių restauravimas 25-110 Eur
Guminių įvorių (sailenblokų) keitimas 10-60 Eur
Guminių įvorių restauravimas 12-40 Eur
Guolių keitimas 20-80 Eur
Amortizatorių keitimas 35-120 Eur
Stabdžių kaladėlių keitimas 25-55 Eur
Stabdžių sistemos remontas nuo 10 Eur
Stabdžių suporto remontas 15-45 Eur
Stabdžių suporto (sunkvežimio) remontas 35-95 Eur
Ratų suvedimas 30-50 Eur

Dažnai klientams daug labiau rūpi galutinė remonto kaina, nei tikslus darbų ir detalių sąrašas. Suprantama, kad kaina iš tiesų yra svarbu. Džiaugiamės galėdami klientams pasiūlyti keletą detalių pasirinkimų ir važiuoklės komponentų restauravimą, todėl kaina remonto paslaugos ir detalių kaina gali kisti. Reguliariai prižiūrimo automobilio remontas yra pigiausias. Dėl šios priežasties siūlome kartu su kiekvienu alyvos ir filtrų keitimu patikrinti ir automobilio važiuoklę, kitus pagrindinius mazgus. Dažniausiai įmanoma pastebėti detales, kurios netrukus reikalaus keitimo ir užbėgti įvykiams už akių. Laiku pakeistas komponentas nedaro žalos kitoms dalims. Prieš remontą nustatyta darbų kaina gali kisti, nes remonto eigoje gali paaiškėti, kad reikalingi papildomi darbai ar pastebėti kiti defektai.

Važiuoklės remontas Panevėžyje, Utenoje

Individualios įmonės „Šasi“ dirbtuvėse atliekama lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės diagnostika ir važiuoklės remontas Panevėžyje bei Utenoje:

  • Šarnyrų, traukių ir guminių įvorių restauravimas ir keitimas ;
  • Amortizatorių keitimas ;
  • Pneumatinių oro pagalvių, spyruoklių keitimas ;
  • Pneumatinių oro pagalvių restauravimas ;
  • Guminių įvorių (sailenblokų) keitimas ;
  • Stabdžių sistemos remontas ;
  • Stabdžių suportų remontas ;
  • Torsioninių galinių tiltų remontas ;
  • Kompiuterinis ratų suvedimas
Važiuoklės remontas
Restauruojame klientų atvežtas krovininių automobilių ir žemės ūkio technikos traukles, reaktyvines traukles. Restauruotoms detalėms suteikiama 20 000 km garantija

Orientacinės važiuoklės remonto darbų kainos:

Pigiau ne visada yra geriau. Jei darbai bus atlikti atmestinai ir prireiks pakartotinai remontuoti, toks darbas, bet kokiu atveju, neatsieis pigiai. Automobilių remonto dirbtuvėse „Šasi“ Utenoje ir Panevėžyje laikomasi principo, kad remonto darbai, visų pirma, turi būti atlikti visiškai kokybiškai. Kainos apskaičiuojamos sąžiningai. Kiekvieno remonto kainos yra nustatomos individualiai, todėl galime pasidalinti tik orientacine darbų kaina. Tinkamai pasirūpinkite savo automobiliu ir jis pasirūpins, kad galėtumėte visomis sąlygomis be problemų juo naudotis. Manome, kad mūsų remonto dirbtuvėse vienas geriausių kainos ir kokybės santykių rinkoje.

Scroll to Top