Home » Apie mus

Apie mus

Mūsų autoservisai Panevėžyje ir Utenoje

Individuali įmonė „ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Tada buvo atidarytas pirmasis mūsų autoservisas Panevėžyje. Automobilių remonto verslą vykdome jau du dešimtmečius, todėl turime sukaupę didelę darbo patirtį automobilių remonto ir priežiūros srityje, kas suteikia tam tikrų garantijų naujiems ir lojaliems klientams, jog mes niekur nedingsime, visus darbus atliksime laiku ir labai kruopščiai. Ilgalaikė patirtis rodo, jog esame patikima, stabili įmonė ir rinkoje jau užsitikrinome tam tikrą vietą. Mūsų paslaugas renkasi vis daugiau žmonių, todėl įmonė plečiasi ir 2005 m. atidarytas naujas autoservisas Utenoje.
„Šasi“ autoservisas Panevėžyje
Be automobilio daugelis žmonių neįsivaizduoja savo gyvenimo, tačiau, kad jis nekeltų didelių nemalonumų ir problemų, jį reikia nuolat prižiūrėti. Pastebėjus menkus gedimus galima užkirsti kelią didesnėms problemoms. Pasirinkę mūsų paslaugas galėsite nesijaudinti dėl apsilankymų autoservise, nes mes garantuojame puikų kainos ir kokybės santykį. Draugiškas kolektyvas ir kvalifikuoti specialistai nustatę automobilio problemas visada pasitaria su klientais dėl remonto darbų. Galime sutvarkyti tiek smulkų, tiek meistriškumo bei tam tikrų žinių reikalaujantį gedimą. Autoservisas Panevėžyje ir autoservisas Utenoje teikia tokias paslaugas: lengvųjų automobilių ir mikroautobusų važiuoklės diagnostika ir remontas, stabdžių sistemos remontas, dėl to autoserviso darbuotojai gali paruošti ir sutvarkyti automobilio važiuoklę ir stabdžių sistemą techninei apžiūrai, pakonsultuoti Jums rūpimais klausimais. Automoblio važiuoklė – viena svarbiausių sistemų, kurios gedimai gali sukelti rimtų ir negrįžtamų pasekmių tiek pačiam automobiliui, tiek juo keliaujantiems asmenims, todėl svarbu laiku imtis tam tikrų veiksmų. Taip pat restauruojame automobilio pakabos detales bei klientų atvežtas sunkvežimių bei traktorių paprastąsias ir reaktyvines traukes.

ŠASI

SAUGUMAS

KOMFORTAS

GEDIMŲ PATIKRA

KOKYBĖ

Autoservisuose Panevėžyje ir Utenoje atliekami darbai:

Traukių restauravimas, keitimas – traukės yra viena svarbiausių važiuoklės sudedamųjų dalių ir tiesiogiai įtakoja vairavimo saugumą. Restauruojame lengvųjų automobilių, traktorių, sunkvežimių traukes.

Įvorių restauravimas, keitimas – restauruojame arba keičiame ilgai ekspoatuotas ar plyšusias gumines įvores, kurios gali kenkti kitoms detalėms arba viso automobilio techninei būklei. Amortizatorių keitimas – amortizatoriai suteikia ne tik patogumo jausmą automobilyje, tačiau yra svarbi detalė saugumo atžvilgiu, todėl tiek jų keitimas, tiek patys amortizatoriai turi būti geros kokybės. Mūsų autoservisuose naudojamiems „Boge“ firmos amortizatoriams suteikiame dviejų metų garantiją.

Stabdžių sistemos remontas – gerai stabdantys stabdžiai būtini kiekviename automobilyje, nes jiems sugedus galima sulaukti ypatingai skaudžių pasekmių. Pajutus pirmuosius stabdžių gedimo požymius, būtina kuo greičiau juos remontuoti.

Stabdžių suportų remontas – stabdžių suportai svarbūs stabdžių sistemos mechanizmai. Jei pastebėjote, kad stabdžių kaladėlės dyla nevienodai, tikriausiai prasideda rimtesnės problemos su suportais. Todėl svarbu laiku pradėti suportų remonto darbus, kurie kainuos daug mažiau negu nauji suportai.

Torsioninių galinių tiltų remontas – atliekame kruopštumo ir įgūdžių reikalaujantį torsoninių galinių tiltų remontą.

Kompiuterinis ratų suvedimas – labai svarbu tinkamai sureguliuoti ratus, taip užtikrinsite saugų ir stabilų automobilio valdymą. Ratų suvedimą reikėtų atlikti periodiškai, keletą kartų per metus, ypač rekomenduojama atlikti po sezoninio padangų keitimo, atsitikusios avarijos, vairo ar pakabos remonto darbų. Ratų suvedimas mažina automobilio apkrovas, todėl sumažėja kuro sanaudos, ne taip greitai dyla padangos.

Prekiaujame:


  • važiuoklės dalimis (amortizatoriais, pakabos detalėmis, pusašių apsaugomis, ratų guoliais, stadžių kaladėlėmis, stabdžių diskais, stabdžių suportų manžetais)
  • kitomis automobilių dalimis bei priežiūros priemonėmis (akumuliatoriais, antifrizais, stiklų valytuvais, stiklų plovimo skysčiais, variklio alyva ir pan.).
Scroll to Top