Home » Važiuoklės dalys

Važiuoklės dalys

Automobilio važiuoklės dalys Panevėžyje ir Utenoje​

Prekiaujame važiuoklės dalimis: 

  • Amortizatoriais BOGE, DTW 
  • Pakabos detalėmis BOGE, LEMFORDER, SASIC,.. 
  • Pusašių apsaugomis GKN LOBRO 
  • Ratų guoliais SKF, FAG, SNR 
  • Stabdžių kaladėlėmis ATE, BARUM, REMSA 
  • Stabdžių diskais ATE, TRW, TOPRAN 
  • Stabdžių suportų manžetais AUTOFREN 

Transporto priemonės važiuoklė yra pakaba, kuri jungia mašinos ratus su kėbulu. Svarbiausia ir pagrindinė važiuoklės funkcija yra užtikrinti, kad bus tinkamai izoliuojamas transporto priemonės kėbulas nuo bet kokių virpesių, kurie gali atsirasti dėl nelygios kelio dangos ir panašiai. Visgi – tai ne tik komfortas, tačiau ir saugumas, kuris turi būti prioritetas kiekvienam kelių eismo dalyviui.

Vaziuokle.lt rasite platų važiuoklei skirtų auto dalių pasirinkimą, kurios geriausiai atitinka konkrečios transporto priemonės poreikius ir garantuos, kad kelionės visada bus saugios, patikimos, laimingos. Važiuoklės funkcija, taip pat, yra ir garantuoti, kad bus pasiekiamas optimalus, tinkamas ratų kontaktas su keliu. Tai padeda išlaikyti subalansuotą automobilio kontrolę kelyje, ypač tokiu atveju, kai tenka važiuoti sudėtingais keliais, blogomis oro sąlygomis. 

Katalogas nuolat pildomas, tad susisiekite, jeigu nerandate, ko reikia arba nežinote, kuri dalis geriausiai tinka Jūsų turimai transporto priemonei. Važiuokles sudaro tiek lankstūs, tiek standūs elementai, kurie jungia vienas dalis su kitomis, tad renkantis labai svarbu skirti kuo daugiau dėmesio smulkmenoms, kadangi ta pati detalė gali kisti savo charakteristikomis, o detalus atitikimas – labai svarbus. 

automobilio važiuoklės dalys
važiuoklės dalys Panevėžyje bei Utenoje

Jūsų patogumui gyvai apžiūrėti važiuoklės dalis bei pasitarti su patyrusiais savo sferos specialistais galite mūsų prekybos vietose Utenoje ir Panevėžyje. Panevėžyje Jūsų laukiame adresu Paliūniškio g. 13, o Utenoje – Palijoniškio g. 1a. Užsukę į prekybos vietą ne tik galėsite įsigyti Jums labiausiai tinkamas dalis, tai yra tokias, kurios geriausiai dera prie Jūsų turimos transporto priemonės, tačiau ir pasitarti su patyrusiais mūsų komandos specialistais, kurie konsultuoja ne tik dalių pasirinkimo klausimais, tačiau ir priežiūros niuansais, kurie padės užsitikrinti, kad važiuoklės gedimai bus reti, o jiems atsiradus pakaitinės dalys juos sutvarkys ilgam laikui.

Scroll to Top