Home » Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma

Keleivininių bei krovininių mikroautobusų nuomos pasiūla

Registracija telefonu: 8 685 47380

Mikroautobusų techniniai duomenys ir charakteristika: Renault Trafic 2008 m., 2.0 D, 84 kw

Pavarų dėžė: mechaninė

Paskirtis: keleivinis mikroautobusas

Vietų skaičius: 8 (7+1) arba 9 (8+1)

Įranga: ABS, oro pagalvės, centrinis užraktas, signalizacija, vairo stiprintuvas, oro kondicionierius, „Webasto“, bagažo skyrius, CD keitiklis

Ypatumai: techninė pagalba kelyje 24 val.

Papildoma įranga (už papildomą kainą): stogo skersiniai ir stogo bagažinė

Registracija telefonu: 8 685 47380

Mikroautobusų techniniai duomenys ir charakteristika: Ford Tourneo Custom 2014 m.

Pavarų dėžė: mechaninė

Paskirtis: keleivinis mikroautobusas

Vietų skaičius: 8 (7+1) arba 9 (8+1)

Įranga: ABS, audio įranga, oro kondicionierius, vairo stiprintuvas, oro pagalvės, elektra valdomi langai, autopilotas, atlenkiamos sedynės, bagažo skyrius, signalizacija, borto kompiuteris, centrinis užraktas ir elektriniai veidrodėliai

Ypatumai: techninė pagalba kelyje 24 val.

Registracija telefonu: 8 685 47380

Mikroautobusų techniniai duomenys ir charakteristika: Peugeot Boxer 2012 m.

Pavarų dėžė: mechaninė

Paskirtis: krovininis mikroautobusas

Krovinių skyriaus išmatavimai: Ilgis – 3,12 m , plotis – 1,87 m (tarp arkų – 1,42 m) , aukštis – 1,93 m

Ypatumai: techninė pagalba kelyje 24 val.

Sąlygos: 200 eurų užstatas. 

Registracija telefonu: 8 685 47380

Kodėl verta nuomoti mikroautobusą pas mus?

Techninė pagalba. Mikroautobusams priklauso techninės pagalbos paslaugos Lietuvoje ir Europoje todėl net ir nutikus nelaimei bus suteikta greita pagalba.

Autobusiukų nuoma po Europą. Automobiliais galite vykti bet kur Europos ekonominėje erdvėje, išskyrus Ukrainą, Baltarusiją, Rusiją. Maršruto nereikia derinti, o kiekvienoje šalyje galite būti neribotą dienų skaičių.

Atstumas. Nuomininkų neapkrauname papildomais apribojimais ir netaikome mokesčio už nuvažiuotus kilometrus. Manome, kad kiekvienas gali spręsti, kur ir kiek važiuoti, bei kiek laiko skirti poilsiui. Pasitikime ir iš nuomininkų tikimės, kad transporto priemonės bus naudojamos nepažeidžiant kelių eismo ir saugaus vairavimo principų.

Remontas. Galbūt svarstote nuomos galimybę ir nežinote, kurios įmonės paslaugomis naudotis? Savo išskirtinumu laikome tai, kad patys teikiame automobilių remonto paslaugas, todėl puikiai išmanome automobilių priežiūros subtilybes ir žinome, ką reikia daryti, kad automobilis po remonto įveiktų kiek galima daugiau kilometrų. Busiukų techninis stovis itin geras. Turime galimybę patys prižiūrėti transporto priemonių techninę būklę. Reguliariai atliekame aptarnavimus ir kaupiame priežiūros istoriją. 

8 vietų mikriukų nuoma

Nedidelei žmonių kompanijai keliauti pramoginiais ar darbo tikslais puikiai tinka 8 vietų keleivinis mikroautobusas. Autobusiukai nuomojami Panevėžyje be vairuotojo ir yra aprūpinti visa būtina ir papildoma įranga komfortiškai ir nevarginančiai kelionei. Mikroautobusų nuoma į užsienį atostogoms ar darbo reikalams tampa vis populeresnis pasirinkimas. Galite nuomoti parai ar ilgesniam laikui, pagal susitarimą. Mikroautobusui vairuoti pakanka B kategorijos vairuotojo pažymėjimo. Reikalaujame, kad vairuotojas turėtų 5 metų vairavimo stažą. Mikroautobuse patogiai gali keliauti 8 keleiviai ir didelis kiekis bagažo. Jei manote, kad turimas daiktų kiekis gali netilpti į salono skyrių, papildomai galime suteikti stogo bagažinę.

Kelionė suplanuota, keleiviai pasiruošę, tikslas aiškus, bet negalite pasirinkti, kokiu būdu keliauti? Iš naujo atraskite kelionės mikroautobusu privalumus. Tolimo kelio įveikimas drauge su bendraminčiais turi savo žavesio. Gali būti, kad keliavimo procesas paliks ne ką mažesnius įspūdžius, nei pasiektas kelionės tikslas. Busiukų nuoma patraukli tuo, kad Jūs gaunate pilnai parengtą kelionei automobilį. Nereikia rūpintis alyvos keitimu, techniniu mikroautobuso paruošimu, kelionės draudimu. Viskas paruošta, belieka sėsti už vairo, pasikviesti bendrakeleivius, pasiimti kelionei būtinus daiktus ir pradėti. Transporto priemonė neįpareigoja prisitaikyti prie grafiko ar tikslaus maršruto. Kelionės eigą galite keisti spontaniškai ir užtrukti tiek, kiek norisi. Kelionės planai negali būti sugadinti dėl atšaukto skrydžio ar nepalankaus tvarkaraščio. Vairas Jūsų rankose!

Mikroautobusuose rasite visą modernioms transporto priemonėms būdingą funkcionalumą ir saugos sistemas. Papildomai sumontuota autonominio šildymo sistema „Webasto“ pravers šaltuoju metų laiku. Techninę mikroautobusų priežiūrą atliekame patys, todėl turime visą remonto ir aptarnavimų istoriją ir galime remontuoti automobilio sistemas dar prieš joms sugendant. Sklandžioms kelionėms užtikrinti ir bet kokioms problemoms kelyje spręsti, galioja techninės pagalbos paslaugos Lietuvoje ir Europoje. Ne paslaptis, kad net geriausiems vairuotojams gali nutikti nelaimingi atsitikimai dėl įvairių priežasčių, o padarinius padeda spręsti specialiosios tarnybos. Prireikus, automobilis bus suremontuotas arba transportuotas, bei pasirūpinama visais keleiviais.

9 vietų mikroautobusų nuoma

Kartu keliauti smagiau. 9 vietų mikroautobusai yra pritaikyti patogioms kelionėms gana nemažai bendraminčių kompanijai. Nesvarbu ar keliaujate darbo tikslais, ar leidžiatės į pažintinę ar pramoginę kelionę, keleivinis mikroautobusas gali būti patogi ir nevarginanti priemonė pasiekti kelionės tikslą. Trumpalaikė mikroautobusų nuoma gali trukti nuo vienos paros iki mėnesio ar net ilgiau. Priklausomai nuo nuomos laikotarpio, kinta nuomos kaina parai. Pigiau nuomoti ilgesniam laikui.

Nuomos paslaugos be vairuotojo suteikia galimybę mikroautobusą vairuoti patiems keliautojams. Jei norite įveikti kuo didesnį atstumą, vairuotojai gali keistis. Vairuotojas privalo turėti bent 5 metų B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. 9 vietų mikroautobusui pakanka B kategorijos, todėl jį vairuoti gali visi, turintys teisę vairuoti. Mikroautobusui priklauso techninės pagalbos paslauga, jei kelyje nutiktų nenumatytų sunkumų.

Ar jau nusprendėte, kur norite keliauti? Turite tikslą, bet trūksta transporto priemonės šiam tikslui pasiekti? Leiskitės į kelionę mikroautobusu ir taip sutaupysite bei kelionės metu galėsite bendrauti ir smagiai leisti laiką. Kelionės keliais yra žavios dėl galimybės realiu laiku koreguoti maršrutą, aplankyti visas, net labiausiai nutolusias, lokacijas ir visa tai daryti patogiai. Prie iš anksto nustatyto tvarkaraščio teks derintis tik tuo atveju, jei norėsite plaukti keltu. Visais kitais atvejais, laikas ir maršrutas gali kisti, priklausomai nuo norų.

Kada verta nuomoti mikroautobusą?

Keleivinio mikroautobuso nuoma vestuvėms vienas iš daugelio pavyzdžių kada yra verta nuomotis šią transporto priemonę. Tai puikus pasirinkimas, kai į vieną vietą nori nuvykti didesnis kiekis žmonių. Be to, jei žmonių kompanijai yra per mažas mūsų 9 vietų mikroautobusas, galima nuomoti 2 ar 3 mikroautobusus. Šis keliavimo būdas patogus vykti ar keliauti įvairiais atstumais. Trumpiems atstumams įveikti daugiau nei keletui žmonių, dažnai, mikroautobusas yra vienintelė išeitis, o keliaujant didesniais atstumais, mikroautobusas turi pranašumą dėl vietos bagažo skyriuje. Pavyzdžiui, vykstant slidinėti, galima su savimi pasiimti visų keliaujančių žmonių slidinėjimo įrangą ir kitus asmeninius daiktus, kurių gabenimas lėktuvu ir viešuoju transportu yra apsunkintas ir gali papildomai kainuoti. 

Mikroautobusas – patogus būdas keliauti. Mikroautobusų nuoma be vairuotojo naudinga tuo, jog savarankiškai vairuodami mikroautobusą, nesate priklausomi nuo skrydžių ar traukinių tvarkaraščių, visiškai kontroliuojate kelionės eigą patys. Turite laisvę kelionės maršrutą koreguoti eigoje ar keliauti visiškai spontaniškai – ten, kur norisi ar ten, kur veda kelio ženklai. Visi daiktai, kuriuos įsidėsite, bus kartu su jumis visos kelionės metu, o namo galėsite parsivežti ne tik patirtus įspūdžius, bet ir lauktuves ar kitus kelionės metu įsigytus daiktus.

Mikroautobusas gali būti naudojamas darbuotojų komandiruotėms. Europos valstybėse dirbantys žmonės išvyksta į savo darbo vietą, o pamainą baigę darbuotojai tuo pačiu mikroautobusu grįžta. Įmonei ar darbuotojams nėra būtina turėti nuosavą keleivinį mikroautobusą, kai jis yra naudojamas tik poreikiui atsiradus. Tokiu atveju, pigiau ir patogiau mikroautobusą nuomoti.

Bendros kelionės išlaidos yra ne ką didesnės, nei keliaujant lengvuoju automobiliu, bet mikroautobusas talpina beveik dvigubą keleivių skaičių. Papildomai nereikės rūpintis techninės priežiūros reikmenimis, kurios sudaro ženklią dalį automobilio eksploatacijos išlaidų. Viskuo jau pasirūpinta. Belieka pilti degalus ir judėti tikslo link

Nuomojamų mikroautobusų išskirtinumai

Visose nuomojamose transporto priemonėse yra veikiantys oro kondicionieriai. Šiais laikais, tai yra būtinybė, o ne prabanga. Automobiliai yra su visomis saugumo sistemomis. Papildomai aprūpinti autonominio šildymo sistemomis „Webasto“, jei keleiviams tektų pabūti neužvestame automobilyje arba automobilio salono šildymui prieš pradedant kelionę. Taip pat mikroautobusai turi pakankamai erdvės, kad komfortiškai keliauti galėtų įvairaus kūno sudėjimo žmonės. Užtektinai vietos bagažui ir galimybė papildomai montuoti stogo bagažinę. Papildomas oro pasipriešinimas šiek tiek padidina automobilio kuro sąnaudas, todėl šis priedas yra pasirenkamas tik esant poreikiui. Didesnei žmonių kompanijai galime pasiūlyti nuomotis keletą mikroautobusų vienu metu. Tokiu būdu kelionė bus dar įdomesnė, nes turėsite kelis atskirus ekipažus ir galėsite juos koreguoti kelionės eigoje.

Ekonomiškas ir laiko patikrintas 2 litrų darbinio tūrio dyzelinu varomas variklis šiai transporto priemonei suteikia pakankamai dinamikos, kad būtų galima manevruoti miestuose ir greitkeliuose. Variklis yra itin ekonomiškas, pasižymi mažesniu degalų sunaudojimu, nei daugelis lengvųjų automobilių. Tai dar vienas mikroautobuso privalumas, keliaujant šia transporto priemone, vienam žmogui tenkančios kelionės išlaidos yra itin mažos. 

Mikroautobusai nėra visiškai nauji, tačiau prižiūrėti, tad tinkami įveikti ilgą atstumą atsižvelgiant net į patarimus vairuojant blogomis oro sąlygomis. Daugelis naudotojų pastebėjo šių modelių ilgaamžiškumą, kartais pranokstantį naujuosius modelius. Savarankiškai prižiūrėdami nuomojamą mikroautobusą, galime prognozuoti, kada ir koks remontas reikalingas bei laiku jį atlikti. Per eksploatacijos laikotarpį turėjome progą pastebėti silpnąsias šių modelių vietas ir jas patobulinti. Be to, mikroautobusų nuomos kaina itin patraukli.

Kokia mikroautobusų nuomos kaina?

Kaina yra svarbus faktorius, renkantis bet kokią prekę ar paslaugą. Papildomai kainuoja tik kuras. Pagal susitarimą krovininį ar keleivinį mikroautobusą privaloma grąžinti su pilnu baku, nebent yra susitariama kitaip.

Jei planuojate nuomotis mikroautobusą ilgesniam laikui ir jus netenkina nuomos kaina, galite susisiekti su mumis ir galbūt rasime abejoms pusėms priimtiną sprendimą. Pastoviems klientams ir įmonėms, reguliariai naudojančiomis šiomis paslaugomis, galime kainas derinti individualiai. Stengiamės sukurti gerą kliento potyrį ir suprantame, kad taikydami prieinamas kainas darome šią paslaugą prieinamą visiems norintiems.

Pigi trumpalaikė – ilgalaikė krovinių ir keleivinių mikroautobusų nuoma po Lietuvą ir Europą leis Jums pasiekti savo kelionės tikslą

D.U.K. apie busiukų nuomą Panevėžyje

  • Kokios taikomi reikalavimai norint išsinuomoti mikroautobusą?
Gali vairuoti asmuo turintis lengvojo automobilio B kategoriją ir 5 metų vairavimo patirtį.

  • Ar nuomojami mikroautobusai yra apdrausti?

Savo klientams siūlome ne tik konkurencingą kainą, bet ir Kasko draudimą su kompensuojama franšize leidžiančia išsinuomoti mikroautobusą be užstato! 

  • Ar yra taikomi ridos apribojimai?
Paros limitas 500 km,  o už papildomus km – 0,1 euro.
Scroll to Top