Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma

Kelionėms į užsienį ir po Lietuvą (mikroautobusai randasi Panevėžyje).
Renault Trafic 2008 m., 2.0 D, 84 kw
Vietų skaičius 8 (7+1) ir 9 (8+1)
Gali vairuoti turintis lengvojo automobilio B kategoriją ir 5 metų vairavimo patirtį.

Techninė pagalba kelyje 24 val.

Mikroautobuso nuomos kaina parai:

Laikotarpis paromis Kaina
Nuo 1 iki 2 55 Eur
Nuo 3 iki 5 50 Eur
Nuo 6 iki 10 45 Eur
Nuo 11 iki 15 40 Eur
Nuo 16 iki 30 35 Eur

Stogo skersiniai ir stogo bagažinė už papildomą kainą. 

Kainos derinamos.

Rezervacija tel.: +370 6854 7380

ABS, Oro pagalvės, Centrinis užraktas, Signalizacija, Vairo stiprintuvas, Oro kondicionierius, „Webasto“, Bagažo skyrius, CD keitiklis.

Ar galite įsivaizduoti geriau žmonių kompanijai keliauti tinkančią transporto priemonę, nei keleivinis mikroautobusas? Mūsų nuomojami 9 vietų ir 8 vietų mikroautobusai turi viską, ko gali prireikti trumpai kelionei Lietuvoje ar gyvenimo kelionei per Europą. Mikroautobusų nuoma vykdoma be vairuotojo, todėl reikia pasirūpinti, kad vairuojantis žmogus turėtų B kategoriją ir 5 metų vairavimo stažą. Tikrai taip, šiems mikroautobusams pakanka B kategorijos, o jie talpina iki 9 žmonių kartu su vairuotoju. Be to, lieka vietos bagažui, o jei jos nepakanka, galime papildomai suteikti stogo bagažinę. Mikroautobusų nuoma be vairuotojo turi ir kitą privalumą – kelionė su nepažįstamu vairuotoju gali būti mažiau linksma, tam tikrais atvejais net nepatogi.

Turite kolegų, giminių ar draugų kompaniją ir nusprendėte, kur norite keliauti, bet trūksta transporto priemonės, kurioje galėtumėte keliauti visi kartu? Kartą keliavę gali patvirtinti, keliauti keletu atskirų lengvųjų automobilių arba vienu ar daugiau mikroautobusų suteikia visiškai kitokį pojūtį. Kelionės keliais turi savo žavesį, o besikeičiantys vaizdai per mikroautobuso langą ir pokalbiai su bendrakeleiviais gali būti įsimintini ne ką mažiau, nei pats kelionės tikslas.

Stengiamės, kad mikroautobusai būtų aprūpinti visa reikiama įranga. Reguliariai atliekame techninę apžiūrą ir remontą, todėl techninis mikroautobusų stovis visuomet palaikomas. Dėl viso pikto, mikroautobusams priklauso techninės pagalbos paslaugos Lietuvoje ir Europoje. Jei dėl įvairių priežasčių automobilis sugestų ar patektų į eismo įvykį, būtų pasirūpinta automobilio remontu (įvorių, traukių, šarnyrų restauravimu ar keitimu, stabdžių sistemų remontu, važiuoklės remontu, guolių, kaladėliu keitimu ir kt.) arba mikroautobuso ir keleivių transportavimu į pasirinktą vietą. Stogo bagažinė yra pasirenkama papildomai. Jums neteks rūpintis automobilio dokumentų tvarkymu ar technine priežiūra, tiesiog pilate degalus ir keliaujate ten, kur norite. Visa kita už Jus pasirūpinsime mes.

Kada verta nuomoti mikroautobusą?

Mikroautobusas yra geriausias keliavimo pasirinkimas, kai į vieną tikslą nori nuvykti didesnis kiekis žmonių. Jei žmonių kompanijai yra per mažas mūsų 9 vietų mikroautobusas, galima nuomoti 2 ar 3 mikroautobusus. Šis keliavimo būdas patogus vykti ar keliauti įvairiais atstumais. Trumpiems atstumams įveikti daugiau nei keletui žmonių, dažnai, mikroautobusas yra vienintelė išeitis, o keliaujant didesniais atstumais, mikroautobusas turi pranašumą dėl vietos bagažo skyriuje. Pavyzdžiui, vykstant slidinėti, galima su savimi pasiimti visų keliaujančių žmonių slidinėjimo įrangą ir kitus asmeninius daiktus, kurių gabenimas lėktuvu ir viešuoju transportu yra apsunkintas ir gali papildomai kainuoti.

Mikroautobusas – patogus būdas keliauti. Mikroautobusų nuoma be vairuotojo naudinga tuo, jog savarankiškai vairuodami mikroautobusą, nesate priklausomi nuo skrydžių ar traukinių tvarkaraščių, visiškai kontroliuojate kelionės eigą patys. Turite laisvę kelionės maršrutą koreguoti eigoje ar keliauti visiškai spontaniškai – ten, kur norisi ar ten, kur veda kelio ženklai. Visi daiktai, kuriuos įsidėsite, bus kartu su jumis visos kelionės metu, o namo galėsite parsivežti ne tik patirtus įspūdžius, bet ir lauktuves ar kitus kelionės metu įsigytus daiktus.

Mikroautobusas gali būti naudojamas darbuotojų komandiruotėms. Europos valstybėse dirbantys žmonės išvyksta į savo darbo vietą, o pamainą baigę darbuotojai tuo pačiu mikroautobusu grįžta. Įmonei ar darbuotojams nėra būtina turėti nuosavą keleivinį mikroautobusą, kai jis yra naudojamas tik poreikiui atsiradus. Tokiu atveju, pigiau ir patogiau mikroautobusą nuomoti.

Nuomojamų mikroautobusų išskirtinumai

Pakalbėkime, kuo išsiskiria mūsų įmonės nuomojami Renault Traffic keleiviniai mikroautobusai. Visose nuomojamose transporto priemonėse yra veikiantys oro kondicionieriai. Šiais laikais, tai yra būtinybė, o ne prabanga. Automobiliai yra su visomis saugumo sistemomis. Papildomai aprūpinti autonominio šildymo sistemomis „Webasto“, jei keleiviams tektų pabūti neužvestame automobilyje arba automobilio salono šildymui prieš pradedant kelionę.

Ekonomiškas ir laiko patikrintas 2 litrų darbinio tūrio dyzelinu varomas variklis šiai transporto priemonei suteikia pakankamai dinamikos, kad būtų galima manevruoti miestuose ir greitkeliuose. Variklis yra itin ekonomiškas, pasižymi mažesniu degalų sunaudojimu, nei daugelis lengvųjų automobilių. Tai dar vienas mikroautobuso privalumas, keliaujant šia transporto priemone, vienam žmogui tenkančios kelionės išlaidos yra itin mažos.

Mikroautobusai nėra visiškai nauji, bet laiko patikrinti. Daugelis naudotojų pastebėjo šių modelių ilgaamžiškumą, kartais pranokstantį naujuosius modelius. Savarankiškai prižiūrėdami nuomojamą mikroautobusą, galime prognozuoti, kada ir koks remontas reikalingas bei laiku jį atlikti. Per eksploatacijos laikotarpį turėjome progą pastebėti silpnąsias šių modelių vietas ir jas patobulinti. Be to, mikroautobusų nuomos kaina itin patraukli.

Kodėl verta nuomoti mikroautobusą pas mus?

Galbūt svarstote nuomos galimybę ir nežinote, kurios įmonės paslaugomis naudotis? Savo išskirtinumu laikome tai, kad patys teikiame automobilių remonto paslaugas, todėl puikiai išmanome automobilių priežiūros subtilybes ir žinome, ką reikia daryti, kad automobilis po remonto įveiktų kiek galima daugiau kilometrų. Mikroautobusus galima paimti ir grąžinti Panevėžyje ir Utenoje. Tai padaro nuomos paslaugą itin patrauklią šių miestų gyventojams ir svečiams. Automobiliais galite vykti bet kur Europos ekonominėje erdvėje ir į Ukrainą ar Baltarusiją. Maršruto nereikia derinti, o kiekvienoje šalyje galite būti neribotą dienų skaičių. Nėra ridos apribojimo. Nuomininkų neapkrauname papildomais apribojimais ir netaikome mokesčio už nuvažiuotus kilometrus. Manome, kad kiekvienas gali spręsti, kur ir kiek važiuoti, bei kiek laiko skirti poilsiui. Pasitikime ir iš nuomininkų tikimės, kad transporto priemonės bus naudojamos nepažeidžiant kelių eismo ir saugaus vairavimo principų. Mikroautobusų techninis stovis itin geras. Turime galimybę patys prižiūrėti transporto priemonių techninę būklę. Reguliariai atliekame aptarnavimus ir kaupiame priežiūros istoriją, todėl galime prognozuoti, kurie automobilių mazgai yra labiausiai nusidėvėję. Puikiai žinome, kad labiausiai apsimoka nuodugniai prižiūrėti techniką ir galimiems gedimams užbėgti už akių, todėl tai taikome ir nuomojamiems mikroautobusams. Mikroautobusų nuoma Panevėžyje ir Utenoje leis Jums pigiai pasiekti bet kurį Europos kraštą!

Kiek kainuoja išsinuomoti mikroautobusą?

 Trumpalaikė mikroautobusų nuoma parai ar trumpiau taip pat galima, kaip ir ilgalaikė nuoma. Kuo ilgesniam laikui keleivinis mikroautobusas nuomojamas, tuo pigiau galima mokėti už parą. Kasko draudimas su kompensuojama franšize leidžia išsinuomoti mikroautobusą be užstato.

Vienos paros kaina – 55 Eur. Į kainą įskaičiuota draudimo kaina ir papildomai kainuoja tik kuras. Automobilis paimamas ir grąžinamas su pilnu baku, nebent yra susitariama kitaip. Mikroautobusą nuomojant 16 ar daugiau dienų iš eilės, paros kaina viso labo – 35 Eur.

Jei planuojate nuomotis mikroautobusą ilgesniam laikui ir jus netenkina nuomos kaina, galite susisiekti su mumis ir galbūt rasime abejoms pusėms priimtiną sprendimą. Pastoviems klientams ir įmonėms, reguliariai naudojančiomis šiomis paslaugomis, galime kainas derinti individualiai. Stengiamės sukurti gerą kliento potyrį ir suprantame, kad taikydami prieinamas kainas darome šią paslaugą prieinamą visiems norintiems.