Home » Stabdžių suportų restauravimas, remontas

Stabdžių suportų restauravimas, remontas

Stabdžių suportų restauravimas ir remontas

Bet kurios transporto priemonės stabdžių sistema yra gyvybiškai svarbi saugiam judėjimui eisme. Stabdžių suportas, stabdžių diskas ir stabdžių trinkelės yra pagrindiniai komponentai, kurių pagalba vyksta automobilio stabdymo procesas. Stabdžių disko nusidėvėjimas matomas akivaizdžiai, stabdžių trinkelių nusidėvėjimas irgi gali būti įvertintas vizualiai arba vairuotojas yra perspėjamas prietaisų skydelyje. Stabdžių suportų gedimą pastebėti ankstyvoje stadijoje yra sudėtinga, nes stabdymo savybės dažniausiai prastėja iš lėto.

Apie tai, kad reikalingas stabdžių suportų remontas, gali signalizuoti kiti, pasikartojantys, defektai. Pavyzdžiui, stabdžių apkaboje užstrigus stabdžių cilindrui, stabdymo metu intensyviau dėvisi viena stabdžių trinkelė. Netolygus dėvėjimasis yra akivaizdus, tarnavimo laikas gali sutrumpėti dvigubai ar net dar daugiau. Technikos priežiūroje pastebimos tendencijos, jog viena netinkamai veikianti sistema visuomet kenkia ir kitiems elementams.

Visuomet yra pigiau pašalinti nedidelį defektą, kol jis nesukėlė didesnių padarinių. Stabdžių apkabos restauravimas pajutus pirmuosius simptomus arba gedimą nustačius anksčiau, yra geriausias sprendimas. Jei gedimas atsirado seniau ir padarė neigiamą įtaką kitoms stabdžių sistemos detalėms, rekomenduojame visus reikiamus elementus keisti naujais. Tik tuomet būsite užtikrinti, kad stabdžių sistema yra pilnai tvarkinga ir nėra pagrindo dvejoti jos veikimo efektyvumu ir patikimumu.

Stabdžių suportas arba stabdžių apkaba yra ne kas kita, kaip hidraulinis cilindras su specialiai pritaikytu korpusu, kad galėtų būti montuojamas reikiamoje pozicijoje. Jo veikimo principas gana elementarus, stabdžių skystis, tiekiamas tam tikru slėgiu, stumia stabdžių cilindrą, kuris glaudžia stabdžių trinkelę prie stabdžių disko. Tuomet atsiranda trinties jėga, dėl kurios transporto priemonė lėtėja.

Tvarkingai stabdžių sistemai būdinga tolygi apkrova. Stabdžių diskas su stabdžių trinkelėmis turi liestis visu paviršiumi. Stabdymo metu, dėl trinties kaistančios detalės privalo būti spaudžiamos tolygiai visose susilietimo vietose, nes temperatūros netolygumai lemia metalo deformacijas, kurios yra negrįžtamos ir pašalinamos tik keičiant detales. Dažnai dėl netvarkingų stabdžių suportų, reikalingas visos stabdžių sistemos restauravimas.

Dažniausiai stabdžių suportų gedimai atsiranda dėl natūraliai susidėvėjusių apsauginių gumų. Jos turėtų apsaugoti atvirą metalinį suporto cilindro paviršių. Kai paviršius yra paveikiamas korozijos arba susidėvi cilindro riebokšliai, gali atsirasti stabdžių skysčio nuotėkis arba stabdžių cilindras užstrigti vienoje pozicijoje. Abejais atvejais, stabdžiai pradeda tinkamai nefunkcionuoti ir sukelia kitas problemas

Stabdžių suportu remontas

ŠASI

SAUGUMAS

KOMFORTAS

GEDIMŲ PATIKRA

KOKYBĖ

Kreipkitės į mus!

Sėkmingam ir greitam stabdžių remontui reikia išmanyti skirtingas automobilių stabdžių sistemas ir turėti patirties jų restauravime. Remontui naudojame naujas detales ir iš patirties žinome dažniausiai pasitaikančias stabdžių sistemos problemas ir efektyvius jų sprendimo būdus. Remonto paslaugos kaina yra daug mažesnė, nei nuostoliai, kuriuos gali sukelti netvarkingi stabdžiai.

Susisiekite su mumis ir pasidalinkite savo pastebėjimais, kaip pakito automobilio stabdymas. Automobilių dirbtuvėse Panevėžyje ir Utenoje galime patikrinti stabdžių sistemą, nustatyti gedimą ir jį pašalinti.

Restauruojame visų autotransporto priemonių stabdžių suportus Panevėžyje ir Utenoje. Preliminari kaina: lengvojo automobilio – 15-35 Eur, sunkvežimio stabdžių suporto remontas – 35-90 Eur.

Scroll to Top