Home » Kelionės po Europą. Ką verta pamatyti?

Kelionės po Europą. Ką verta pamatyti?

Kelionės po Europą. Ką verta pamatyti?

Bulgarija Varna

Keliauti po Europą, atostogas Senajame Žemyne pasiruošę praleisti poilsiautojai dėl įvairių gamtinių, turistinių objektų gausos neretai susiduria su keblia dilema – kurią vietą aplankyti pirmiausiai? Siekdami palengvinti Jums tokio pasirinkimo sudėtingumą, atrinkome keletą įžymių, savo grožiu poilsiautojų iš viso pasaulio dėmesį patraukiančių gamtinių lankytinų vietų bei kultūrinių įžymybių, kurias ir pateiksime šiame tekste.

Plitvicų ežerai (Kroatija)

Viena populiariausių gamtinių Europos lankytinų vietų. Kroatijos Plitvicų ežerų nacionalinis parkas, esantis Kroatijoje, prie šios šalies sienos su Bosnija ir Hercegovina. 16 įspūdingo grožio ežerų, vienas į kitą įtekančių unikaliais kriokliais, apsuptų ryškios ir gaivios miškų augmenijos Jūsų viešnagę į šį išskirtinį Europos gamtos kampelį pavers nepamirštama patirtimi! Visa parko teritorija apima net apie 30 000 hektarų plotą, turistiniam lankymui šiuo metu prieinama apie 17 000 ha. Nors parkas ir veikia 365 dienas per metus, patartina jame lankytis pavasarį arba rudenį – būtent tuo metu šioje Kroatijos vietoje gamta atrodo įspūdingiausiai. Siekdami aplankyti Plitvicų ežerus, netoli nuo parko teritorijos galėsite rasti ir užsisakyti nakvynę viename iš viešbučių tam, jog galėtumėte skirti pakankamai laiko, mėgaudamiesi apžiūrėti šią įstabią viet. Plitvicų ežerų apylinkėse aktyvią, neįprastą veiklą gamtos apsuptyje mėgstantys keliautojai apsidžiaugs dėl galimybių įvairovės: nuo raftingo Korana, Una upėmis, iki jodinėjimo žirgais, dviračių turų, ekskursijos po Barac urvus – Plitvicų ežerų apylinkėse laiką galėsite maloniai ir turiningai praleisti supami vieno įspūdingiausių gamtinių kraštovaizdžių visoje Europoje.

Varna (Bulgarija)

Vienas seniausių, įspūdingiausių Rytų Europos miestų, įsikūrusių ant Juodosios Jūros kranto. Varnos miesto istorijos užuomazgos siekia senesnius, nei Romos Imperijos laikus. Šį Juodosios Jūros pakrantėje įsikūrusį, įvairių archeologinių, architektūrinių paminklų gausa pasižymintį miestą yra pamėgę turistai iš viso pasaulio. Juos traukia ir puikus Varnos ir jos apylinkių klimatas (geriausia Varnoje poilsiauti pavasario ir rudens sezonų metu), ir gana švari, puikių paplūdimių supama Juodoji Jūra, ir ekonomiškai svetinga, turistus palyginti žemomis kainomis, aukštu turizmo sektoriaus lygiu, unikaliu, puikaus skonio maistu pasitinkanti Bulgarijos šalis. Senovinė cerkvių, katedrų architektūra, daugybę įspūdingų istorinių, meninių kūrinių, dirbinių, radinių talpinantys muziejai, unikaliu bizantiškosios ir slaviškosios kultūros deriniu pasižyminti kultūra, architektūra. Visa tai rasite Varnoje – viename įspūdingiausių Juodosios jūros miestų.

Neapolis (Italija)

Įspūdingo grožio miestas , įsikūręs žemyninėje Italijos dalyje, ant Viduržemio jūros kranto. Neapolis – senosios itališkosios kultūros perlas. Šiame beveik milijoną gyventojų talpinančiame uostamiestyje rasite ir senosios – antikinės , ir Renesanso kultūros palikimo ženklų, ir modernių, šiuolaikiškų pastatų, būdingų šiuolaikiniams didmiesčiams. Visame pasaulyje garsi itališka virtuvė, puikūs Viduržemio jūros paplūdimiai, daugybė įspūdingo grožio lankytinų vietų (bažnyčių, katedrų, muziejų ir t.t.) garantuos įvairiapusiško atostogų laiko praleidimo, poilsio galimybes šiame Vakarų Italijos uostamiestyje!

Automobilių remonto, nuomos paslaugos

Tam, jog leisdamiesi į savo svajonių atostogas būtumėte tikri, jog Jūsų vairuojama transporto priemonė patikimai atlaikys visus kelionės iššūkius, automobilio apžiūros, remonto rūpesčius patikėti, ar transporto priemonę išsinuomoti galite pas mus – IĮ „Šasi“. Kokybiškai, greitai ir geromis kainomis remontuojame klientų automobilius jau daugiau nei 26 metus. Per tokį ilgą darbo laiką sukaupėme  šiam verslui itin svarbią darbo patirtį, specifinį praktinį suvokimą ir įgijome nuolat besiplečiantį mūsų paslaugomis patenkintų, sugrįžtančių klientų ratą savo autoservisuose Utenoje ir Panevėžyje. Ne tik remontuojame įvairias automobilių dalis (stabdžių sistemas, guolius, amortizatorius, šarnyrus ir kt.), atliekame automobilių diagnostikos darbus, bet, plėsdami savo verslą, teikiame ir trumpalaikės, ilgalaikės mikroautobusų nuomos po Europą, Lietuvą keliaujantiems žmonėms, paslaugas (siūlome ir mikroautobusų pritaikytų kasdieniniams krovinių vežimo darbams, ir komfortabilių, modernių „mikriukų“ Jūsų važiavimui po Lietuvą ar kelionėms po Europą mikroautobusu). Mūsų autoservisą, mikroautobusų nuomos Panevėžyje punktą galite rasti adresu Paliūniškio g. 13, Utenoje – Palijoniškio g. 1a. IĮ „ŠASI“ – kokybiškos ir greitos transporto priemonių remonto, nuomos paslaugos!
Scroll to Top