Akumuliatoriai Panevėžyje, akumuliatoriai Utenoje, kitos dalys

Akumuliatorius veikdamas cheminę energiją verčia elektros energija, o išsikrovus ir jį įkraunant elektros energija priešingai – vėl virsta chemine. Taip išsikrovęs akumuliatorius gali būti įkrautas iš naujo daugelį kartų, tačiau pačius vairuotojus tai išties erzina, juk be reikalo sugaištama daug laiko. Išsikrovusį akumuliatorių reikia parsinešti namo, specialiai prijungti prie įkrovimo aparato, laukti keliolika valandų (norint visiškai įkrauti), žinoma užteks ir kelių valandų, kad pasikrautų tiek, jog būtų galima automobilį užvesti. Tačiau tai vargina ir trukdo atlikti kitus darbus.

Jei akumuliatorius yra silpnesnis, tuomet automobilio galite neužvesti net ir prie parduotuvės, valandai pamiršus įjungtus žibintus. Šaunu, jei tokiu atveju atsiras žmonių, kurie pagelbės ir padės užvesti transporto priemonę. Tiesa, dyzelinio kuro automobilių užvedimui reikia kone dvigubai daugiau energijos, todėl užkurti stumiamo automobilio gali ir nepavykti. Nauji akumuliatoriai Panevėžyje užtikrins, jog nereikėtų baimintis dėl tokių įvykių.

Kada laikas keisti akumuliatorių?

Automobilio akumuliatoriai Utenoje puikiausiai veikia 3-4 metus, o papildomai įkrauti, gali tinkamai funkcionuoti dar metus ar net du. Artėjant žiemai ir šalčiams ypatingai pravartu prisiminti, kada keitėte automobilio bateriją, kadangi būtent šaltuoju metų laiku automobilio užvedimui reikia daugiau energijos. Jei neprisimenate ar tai jau buvo prieš kelerius metus, stebėkite, kaip transporto priemonė kuriasi. Jei užtrunka ilgiau nei įprastai, tai signalizuoja akumuliatoriaus išsikrovimą. Be abejo, žiemą automobiliai vieną ryta kartais tiesiog neužsiveda, nors prieš tai važiavo puikiai. Norint išvengti tokių nemalonių situacijų, pasirūpinkite nauju akumuliatoriumi ir žiemos rytais link automobilio keliaukite be nerimo.

Į ką verta atkreipti dėmesį nusprendus įsigyti naują akumuliatorių?

  • Dydis. Transporto priemonėje kiekviena detalė turi tam skirtą vietą, todėl norint kažką pakeisti būtina atsižvelgti į nurodytus gamintojo išmatavimus ir jų paisyti. Aklai perkant galima įsigyti per didelį ar mažą gaminį, kuris neatitiks konstrukcinių savybių ir nebus galimybės jį tinkamai pritvirtinti.
  • Galingumas. Planuojant įsigyti naują akumuliatorių būtinai vadovaukitės gamintojo pateiktomis rekomendacijomis, kokio galingumo ir talpos turi būti šis prietaisas, kad tinkamai veiktų su Jūsų automobilio variklio stiprumu. Jokiu būdu nepatartina įsigyti per silpno akumuliatoriaus, kadangi žiemą tikrai turėsite bėdų su automobilio užvedimu, o kartais gali ir visai nepavykti to atlikti. Ypatingai tai aktualu dyzelinio kuro transporto priemonėms, kadangi jų užvedimui reikia daug daugiau energijos. Geriau, kai įsigyjami galingesni akumuliatoriai Panevėžyje, nes nors žmonės ir jaudinasi, jog tai kenkia automobilio starteriui, tačiau tai tėra kalbos, nepatvirtintos jokiais tyrimais. Automobilio meistrai žino, kad starteris naudoja tik tiek energijos, kiek jam tuo metu reikia.
  • Gamintojas. Renkantis akumuliatorių gamintojo vardas išties labai svarbus, tačiau žinomų automobilių gamintojų akumuliatoriai, pritaikyti būtent tam tikriems modeliams, kainuoja labai daug. O alternatyvių produktų, pasižyminčių tikrai gera kokybe, išties galima. Be abejo, nereikėtų rinktis ir visiškai nežinomo gamintojo prekės.
  • Būklė. Kartais norėdami sutaupyti automobilių savininkai įsigyja jau naudotą akumuliatorių, tikėdamiesi, jog šis veiks geriau nei dabartinis. Deja, tokiu atveju visiškai nežinoma, kas perkama, ir „naujasis“ gali tarnauti dar blogiau... Tuomet pinigai tikrai išleidžiami be reikalo – geresnis sprendimas, kai įsigyjami patikimų, kokybiškų, bet ne pačių populiariausių gamintojų akumuliatoriai Utenoje, tačiau nauji.

Jei neseniai įsigijote naują akumuliatorių, tačiau šis linkęs dažnai išsikrauti, tuomet verta patikrinti generatoriaus būklę, kadangi būtent jis gali nekrauti automobilio baterijos. Tuomet sutvarkius jį ir pakrovus akumuliatorių, galėsite pamiršti varginančias užkūrimo problemas.