9 vietų mikroautobusų nuoma

Kartu keliauti smagiau. 9 vietų mikroautobusai yra pritaikyti patogioms kelionėms gana nemažai bendraminčių kompanijai. Nesvarbu ar keliaujate darbo tikslais, ar leidžiatės į pažintinę ar pramoginę kelionę, keleivinis mikroautobusas gali būti patogi ir nevarginanti priemonė pasiekti kelionės tikslą. Trumpalaikė mikroautobusų nuoma gali trukti nuo vienos paros iki mėnesio ar net ilgiau. Priklausomai nuo nuomos laikotarpio, kinta nuomos kaina parai. Pigiau nuomoti ilgesniam laikui.

Nuomos paslaugos be vairuotojo suteikia galimybę mikroautobusą vairuoti patiems keliautojams. Jei norite įveikti kuo didesnį atstumą, vairuotojai gali keistis. Vairuotojas privalo turėti bent 5 metų B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. 9 vietų mikroautobusui pakanka B kategorijos, todėl jį vairuoti gali visi, turintys teisę vairuoti. Mikroautobusui priklauso techninės pagalbos paslauga, jei kelyje nutiktų nenumatytų sunkumų.

Ar jau nusprendėte, kur norite keliauti? Turite tikslą, bet trūksta transporto priemonės šiam tikslui pasiekti? Leiskitės į kelionę mikroautobusu ir taip sutaupysite bei kelionės metu galėsite bendrauti ir smagiai leisti laiką. Kelionės keliais yra žavios dėl galimybės realiu laiku koreguoti maršrutą, aplankyti visas, net labiausiai nutolusias, lokacijas ir visa tai daryti patogiai. Prie iš anksto nustatyto tvarkaraščio teks derintis tik tuo atveju, jei norėsite plaukti keltu. Visais kitais atvejais, laikas ir maršrutas gali kisti, priklausomai nuo norų.

Kuo išsiskiria mūsų siūlomi mikroautobusai

Stengiamės suteikti visą keliavimui reikalingą įrangą ir pasiūlyti priedus didesniam funkcionalumui. Mikroautobusai yra reguliariai prižiūrimi ir jų techninė būklė nekelia abejonių, todėl drąsiai galite keliauti net į atokiausias vietoves. Iš esmės, viskuo yra pasirūpinta, belieka užvesti variklį ir važiuoti.

9 vietų mikroautobusai turi pakankamai erdvės, kad komfortiškai keliauti galėtų įvairaus kūno sudėjimo žmonės. Užtektinai vietos bagažui ir galimybė papildomai montuoti stogo bagažinę. Papildomas oro pasipriešinimas šiek tiek padidina automobilio kuro sąnaudas, todėl šis priedas yra pasirenkamas tik esant poreikiui. Didesnei žmonių kompanijai galime pasiūlyti nuomotis keletą mikroautobusų vienu metu. Tokiu būdu kelionė bus dar įdomesnė, nes turėsite kelis atskirus ekipažus ir galėsite juos koreguoti kelionės eigoje.

Mikroautobusai yra aprūpinti 2 litrų darbinio tūrio dyzelinu varomais varikliais. Šis laiko patikrintas variklis savyje puikiai suderina degalų ekonomiškumą ir puikias manevravimo savybes. Galios yra daugiau nei pakankamai, kad užmiestyje galėtumėte aplenkti lėčiau važiuojančias transporto priemones, o vidutinės degalų sąnaudos yra artimos ekonominės klasės lengvajam automobiliui. Šio modelio mikroautobusai yra patikrinti laiko ir jau pripažinti kaip patikimi pagalbininkai dideliems atstumams įveikti. Juos prižiūrėti nėra sudėtinga, pakanka laiku atlikti reikiamus aptarnavimus ir rinktis kokybiškas atsargines dalis. Turime galimybę patys rūpintis automobilių technine būkle, todėl žinome visą priežiūros istoriją ir pagal ją galime laiku atlikti reikiamus priežiūros darbus.

Kiek kainuoja?

Galbūt svarstote ar šios nuomos paslaugos yra pakankamai pigios, kad būtų prieinamos visiems? Galime patikinti, kad vienam keleiviui tenkanti nuomos kaina ir nedidelės kuro sąnaudos padaro šį keliavimo būdą vienu pigiausių. Bendros kelionės išlaidos yra ne ką didesnės, nei keliaujant lengvuoju automobiliu, bet mikroautobusas talpina beveik dvigubą keleivių skaičių. Papildomai nereikės rūpintis techninės priežiūros reikmenimis, kurios sudaro ženklią dalį automobilio eksploatacijos išlaidų. Viskuo jau pasirūpinta. Belieka pilti degalus ir judėti tikslo link.

Mikroautobusų nuoma galima Panevėžyje ir Utenoje. Dėl šios priežasties, nuomos paslaugos yra dar patogesnės šių miestų gyventojams ir svečiams. Atsiminkite, kad jums neteks patirti kitų nenumatytų išlaidų, kurios gali atsirasti dėl automobilio gedimo.