Home » Kelionės po Lietuvą. Ką verta pamatyti?

Kelionės po Lietuvą. Ką verta pamatyti?

Kelionės po Lietuvą. Ką verta pamatyti?

Nidos paplūdimys

Savo atostogas planuojantys, turiningai, kokybiškai poilsiauti norintys žmonės dažnai net neapsvarsto galimybės ilsėtis, keliauti Lietuvoje. O mūsų šalis iš tikro gausi gražių, įspūdingų, mažiau populiarių gamtos kampelių ir lankytinų objektų, galinčių suteikti juos atradusiems žmonėms didžiulį atradimų džiaugsmą ir užtikrinti puikų, įsimintiną poilsį. Žemiau pateikiame keletą įspūdingo grožio mūsų šalies kampelių, lankytinų objektų, kuriuos galėsite įtraukti į savo atostogų planus, kelionės maršrutą!

Medžių lajų takas Anykščiuose

Kai planuojate savo svajonių atostogas ir per jas pasirenkate pats vairuoti, automobiliu ar mikroautobusu įveikti kelionės maršrutą, greičiausiai vienas svarbiausių kriterijų ir Jums – transporto priemonės vairuotojui, ir su Jumis keliaujantiems šeimos nariams ar draugams – transporto priemonės patogumas. Akivaizdu, jog niekas nenori į savo išsvajotas atostogų poilsio vietas važiuoti itin nepatogiame, ankštame automobilyje, kurio visos laisvos vietos grūste prigrūstos kelionės reikmenų, daiktų. Mikroautobusas patogumo atžvilgiu – optimalus pasirinkimas. Dėl erdvesnio mašinos išplanavimo, talpesnio bagažo skyriaus (lyginant mikroautobusus su dauguma lengvųjų automobilių) kelionė bus ne tik daug patogesnė, malonesnė Jums ir su Jumis keliaujantiems draugams, šeimos nariams, bet į ją galėsite per daug neapsikraudami pasiimti daug daugiau Jūsų norimų, atostogoms reikalingų daiktų. Savo galutinę kelionės vietą pasieksite važiuodamas patogia, erdvia ir talpia transporto priemone, tad galėsite geriau mėgautis atostogomis, o po kelionės jausitės labiau pailsėjęs!

Nida

Tuo atveju, jei keliauti planuojate didesnėmis (5-6 ar daugiau žmonių) grupelėmis, mikroautobuso nuoma finansiniu atžvilgiu atrodo kaip itin patrauklus pasirinkimo variantas. Didesnėms grupėms keliaujant nuosavais lengvaisiais automobiliais, veikiausiai tektų naudoti kelias transporto priemones, tai reikštų didesnes eksploatavimo, degalų išlaidas, o keliaujant pagal iš anksto nusipirktus kelionių organizatorių kelialapius, transportavimo išlaidos įskaičiuojamos į kiekvieno žmogaus individualų bilietą, tad pastaruoju atveju sutaupyti kelionės (degalų, transporto priemonės eksploatacinių) išlaidų paprasčiausiai neįmanoma. Tuo tarpu didesnėmis grupelėmis keliaujant mikroautobusais, ne tik sutaupote šiek tiek pinigų eksploatacinių (transporto priemonės naudojimo išlaidų) atžvilgiu, bet ir sumažinate, optimizuojate vienam asmeniui tenkančius degalams skirtus kaštus. Optimizuotos kelionės išlaidos reiškia mažesnę galutinę Jūsų atostogoms reikalingų pinigų sumą, tad keliaujant siūlome paskaičiuoti, pasidomėti įvairiais, tame tarpe ir mikroautobusų nuomos, variantais.

Mūšos tyrelio pažintinis takas

Pats savo atostogų metu vairuodamas nuosavą ar nuomotą transporto priemonę (mikroautobusą, lengvąjį automobilį), galite individualizuoti, reguliariai koreguoti savo kelionės planą ir maršrutą. Tose vietovėse, miestuose, kurie Jums pasirodo įdomūs, verti ilgesnio vizito galite spontaniškai apsistoti ilgiau, skirti daugiau laiko vietos įžymybėms apžiūrėti. Taip pat galite nuolat keisti savo nustatytą kelionės maršrutą – rinktis labiau norimus, nemokamus kelius, vaizdingesnius maršrutus, padėsiančius patirti didesnį malonumą važiavimo metu. Patariame ne tik pačią kelionės kryptį, lankytinas vietas, bet ir kelionės maršrutą susidaryti iš anksto. Taip daug lengviau, tiksliau galėsite apskaičiuoti galutines savo atostogų išlaidas.

Automobilių remonto, nuomos paslaugos

Tam, jog leisdamiesi į savo svajonių atostogas būtumėte tikri, jog Jūsų vairuojama transporto priemonė patikimai atlaikys visus kelionės iššūkius, automobilio apžiūros, remonto rūpesčius patikėti, ar transporto priemonę išsinuomoti galite pas mus – IĮ „Šasi“. Kokybiškai, greitai ir geromis kainomis remontuojame klientų automobilius jau daugiau nei 26 metus. Per tokį ilgą darbo laiką sukaupėme  šiam verslui itin svarbią darbo patirtį, specifinį praktinį suvokimą ir įgijome nuolat besiplečiantį mūsų paslaugomis patenkintų, sugrįžtančių klientų ratą savo autoservisuose Utenoje ir Panevėžyje. Ne tik remontuojame įvairias automobilių dalis (stabdžių sistemas, guolius, amortizatorius, šarnyrus ir kt.), atliekame automobilių diagnostikos darbus, bet taip pat siūlome ir mikroautobusų pritaikytų kasdieniniams krovinių vežimo darbams, ir komfortabilių, modernių „mikriukų“ Jūsų važiavimui po Lietuvą ar kelionėms po Europą mikroautobusu paslaugas. Mūsų autoservisus rasite Panevėžyje (Paliūniškio g. 13) bei Utenoje (Palijoniškio g. 1a). IĮ „ŠASI“ – kokybiškos ir greitos transporto priemonių remonto, nuomos paslaugos!
Scroll to Top